Co najkorzystniej poznać na Wyspach Kanaryjskich? Czemu to najlepsze miejsce o każdej porze roku?

Wyspy Kanaryjskie można podzielić na 2 grupy. Pierwsze z nich to Wyspy Szczęśliwe, które znajdują się na zachodzie, czyli gran Canaria, jak i Teneryfa, następne zaś to Wyspy Purpurowe, do jakich zaliczyć należy Fuerteventurę oraz Lanzarotę.
To one są położone najbliżej Afryki. W dawnych czasach te wyspy były tylko dla najbogatszych, obecnie są dostępne dla każdego.


Na wyspie niezmiennie jest cudowna, wiosenna pogoda, tak więc można tu przybywać o każdej porze roku. To szczególnie przyjemne, jak przylatujemy na Wyspy Kanaryjskie w środku polskiej zimy. Nie zadziwia więc, iż jeżeli Wyspy Kanaryjskie wycieczka pasuje także w zimę, żeby troszkę się ogrzać pod słońcem Afryki. Archipelag Wysp Kanaryjskich to 7 dużych wysp oraz paru mniejszych, które nie są zamieszkane na stałe.

Jeśli twierdzisz, że prezentowany tutaj wpis jest wartościowy oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij ponadto ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji egipt last minute!

Na największej z nich, mowa o Teneryfie, słońce jest właściwie cały czas, przez ponad 300 dni w roku - skocz.


ręczniki plażowe
Twórca: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Krajobrazy są niezwykłe, zostają w pamięci. Mamy więc urwiste góry, kwiatowe ogrody oraz wypielęgnowane parki. Bez wątpienia dobrze poznać stolicę, jest nią Santa Cruz. To młode, tętniące życiem miasto, w jakim na pewno poczujemy się dobrze. Trochę mniejszych rozmiarów wyspa - Fuerteventura znajduje się na wschodzie wyspy. Ma najbardziej długa linię brzegową, piękne, szerokie oraz piaszczyste plaże. Jest tu ich ponad sto pięćdziesiąt! - wycieczka na Wyspy Kanaryjskie.


Złocisty piasek zachęca do plażowania, jak również Spacerów. Najbardziej znana jest Playa de Sotavento.
Są tam idealne warunki dla wielbicieli windsurfingu, gdyż bez przerwy wieją tam silne wiatry. Warto pojechać na Wyspy Kanaryjskie i cieszyć się wspaniale spędzonym tam czasem.
2022-01-26 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.