Szukasz pomysłu na drugi urlop?

Niekiedy zdarza się, iż słodka perspektywa urlopu pojawia się w nietypowym, bo jesiennym momencie. A pogoda? - myślimy zwykle. Mimo to gdy przeanalizujemy całą sytuację, zrozumiemy, iż ta najbardziej sentymentalna pora roku jest najlepsza na wakacje. Co więcej, naprawdę istnieje duża ilość osób, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wprost przeciwnie – dopiero gdy słońce chowa się za chmurami, zaczynają pakować walizki.


Egipt, wakacje w Egipcie
Na pytanie „OK greckie wczasy ale kiedy najlepiej wykupić wycieczkę” odpowiadają: właśnie teraz. Poznawanie starożytnych ruin staje się prawdziwą przyjemnością, a w morzu cały czas można zażywać kąpieli. O tej porze roku trudno jest się poparzyć leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Poza tym Grecja po sezonie nie jest tak przepełniona turystami.

Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute.
W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie wolne miejsce. Wytrwałym zdarzają się takie okazje, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu i pełnym wyżywieniem jedynie za 1000 zł od osoby.

Na przełomie października i listopada Egipt przywita nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. W sezonie letnim, bylibyśmy zdani na czterdziestostopniowe upały! A ponieważ Egipt to jedna z liczących najwięcej lat cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje o różnym standardzie baza hotelowa -
znakomite ośrodki dla osób szczególnie wymagających, ceniących dobrą obsługę i smakowite posiłki. Egipt to również wymarzone miejsce dla wielbicieli sportów wodnych!
2019-06-08 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.