Kolonie w mieście mogą stać się świetną alternatywą wyjazdu oseska za miasto

Nie każdego rodzica stać na wysłanie swoich smyków na kolonie. Nie oznacza to jednak, że ich maluchy muszą się nudzić w mieszkaniu.


Niektóre oseski są zbyt małe, żeby samodzielnie były w stanie pojechać na obóz.
samochody na parkingu
Twórca: UnknownNet Photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


półkolonia
Twórca: Reynaers Polska
Zainspirowane przez: Reynaers Polska


W innych wypadkach bywa tak, że rodziców nie stać na to, by posłać je dla przykładu na obóz harcerski albo wyjazd na Mazury.

Pasjonuje Cię omawiana tematyka? Jeżeli tak, to ponadto zobacz link na witrynie (http://www.hotelmikolajki.pl/biznes/sale-konferencyjne), która także publikuje tego rodzaju materiały. To z pewnością da Ci do myślenia.

Jednak nie znaczy to, że maluch będzie siedział w mieszkaniu i bez końca się nudził. Powiedzmy zdecydowane „nie” wielogodzinnemu graniu na komputerze oraz zapiszmy smyka na półkolonie. Często organizowane bywają one przez placówkę oświatową. Znaczy to, że po pierwsze nie trzeba będzie zawozić berbecia przez pół miasta, a po drugie — będzie on w teamie z kumplami z klasy. Dzięki temu będzie czuł się lepiej i nie będzie się denerwował tym, że musiałby się odnaleźć w nowej grupie. Półkolonia musi oferować część zajęć w szkole i bywają to dla przykładu warsztaty rzeźbiarskie czy malowanie. Jednak większą część dnia poświęca się aktywności fizycznej. Smyki mają zorganizowane wyjścia na pływalnię. Mogą też uczyć się kung-fu lub jazdy na rolkach. Możliwości jest ogromna ilość. Wszystko leży w rękach organizatorów. Dobrze byłoby, byśmy znaleźli takich, którzy są profesjonalni w swym zawodzie. Istotne wydaje się być, żeby opiekunowie mieli właściwe kwalifikacje i by bez oporów nawiązywali od razu kontakt z dziećmi.
Nie zapominajmy także o tym, aby spojrzeć na menu, które zostanie zaoferowane naszym skarbom. Nie może być w nim zbyt dużo słodkich dań oraz fast foodów.
2022-05-26 14:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.