Kilka niecodziennych sposobów na spędzanie weekendów

Żyjemy dzisiaj w tak olbrzymim pośpiechu, że nie posiadamy czasu choćby na kilkudniowy wypad w Tatry czy nad morze. Ile to już czasu zajmowaliśmy się sprzątaniem domu, oglądaniem seriali czy też czytaniem książek.


Istnieje jednak dużo firm, które organizują niezwykle nietypowy weekend, który każdy człowiek zachowa w pamięci na długo.


Do wyboru mamy dużo rozrywek, które moglibyśmy rozpamiętywać sami i chwalić się przed znajomymi.

Czy posiadasz kłopot ze znalezieniem fascynujących informacji na opisywany wątek? Jeżeli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Mógłby to być dla przykładu niedługi lot w tunelu aerodynamicznym, albo nawet najprawdziwszy skok na spadochronie. Dla osób, które uwielbiają gry logiczne oraz różnego rodzaju zagadki umysłowe, są tzw. escape roomy, czyli pokoje, z których wydostanie się wymaga wcześniej znalezienia podpowiedzi, a następnie ich rozwikłanie. Odmienną formą weekendowej rozrywki jest zwykła pozornie kolacja. Sęk w tym, że serwowana jest ona w egipskich ciemnościach.


lasy
Twórca: the BRT
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Najprawdziwszy wypoczynek jest potrzebny każdemu z nas. Czy to okres wakacyjny czy pobyt w sanatorium – musimy z tego korzystać

Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Twórca: lazienkiresort.com
Zainspirowane przez: lazienkiresort.com
Jak to dobrze, że nie jesteśmy skazani na pracę bez przerwy, wieczne obowiązki i deficyt snu, jak to dobrze, iż mamy pewną ilość czasu, gdy możemy normalnie wypocząć Tak można powiedzieć, gdy w końcu po określonym czasie przychodzi czas na nasz urlop lub otrzymujemy miejsce w jednym z sanatoriów, by podreperować zdrowie.


Dla sympatyków adrenaliny i wyczynowych aut organizowane są krótkie przejażdżki różnymi supersamochodami. Dla najmłodszych natomiast zbudowane są specjalistyczne lustrzane labirynty, z których naprawdę trudno jest się wydostać. Dla zwolenników paintballu funkcjonuje tzw. laser Tag, zatem bitwa przynosząca na myśl paintball, ale zamiast brudzących kuleczek, gra opiera się na wykorzystywaniu lasera. Co ciekawe, tego typu rozrywki nie muszą być kosztowne, część z nich wyceniane są na ok. 500 złotych. Jakimś mankamentem jest jednak umiejscowienie. Część z nich organizowana jest wyłącznie w dużych miejscowościach lub ich okolicach.


Ale w ramach urlopu przecież i tak przejeżdżamy na dłuższych dystansach, a w tym przypadku chodziłoby raptem w najgorszym przypadku o kilkaset kilometrów. A co jak co - naprawdę warto.
2022-01-29 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.