Wczasy i pożyteczny moment

I znów wakacje, zdaje się mówić na głos jeden i drugi uczeń z końcem roku szkolnego. Co ze sobą począć, to pytanie pada bardzo rzadko, ale jednak czasem się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie jest wcale tak klarowne, nie można powiedzieć, iż absolutnie wszyscy się radują, bo są wakacje. Są jednostki, które wiecznie nie mogą znaleźć swojego miejsca, dobiega końca rok szkolny, otwierają się nowe możliwości, jednak ciągle nie ma chęci do nowych inicjatyw. Co zrobić?
siatka
Twórca: adidas
Zainspirowane przez: adidas
Jasne jest, iż będzie co robić, gdyż przecież to tu, to tam impreza, jeden organizuje ognisko, drugi zaprasza na „domówkę”, ponieważ rodziców nie ma w domu, jest jeszcze długo przekładana impreza, która miała się już odbyć podczas roku szkolnego. Ogólnie, każdego dnia jest jakiś pomysł gdyż dzień jest długi, nie musimy rano się zrywać, to i można więcej. Istnieją jednakże ludzie, którym nie wystarczają takie rozrywki i chciałyby więcej, pragną zdobyć jakąś umiejętność, jeśli jest czas, jest przerwa w szkole, to jest to fizycznie możliwe.


Kolejne teksty

Wiele ludzi lubi aktywnie funkcjonować - nawet gdy nadchodzi mróz nie chcą zrezygnować ze swoich zajęć sportowych

Wakacje w domu nie muszą być nudne
Twórca: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Obecnie stosunkowo często widzi się tych, którzy jeżdżą na rowerze okrągły rok. Nawet w mrozy jeżdżą swoim jednośladem do pracy czy na zajęcia.


Wybór często pada na jakąś sportową aktywność, także potencjalny sportowiec zaczyna zaczytywać się książkami sportowymi. Dyscyplin jednak jest sporo, a każda z dyscyplin sportuprzeznaczona dla ludzi o konkretnych predyspozycjach, iż można się w tym pogubić. Jeśli masz przyjaciół, którzy także myślą na serio o sporcie podczas wakacyjnej przerwy pomyśl o intereującej was wszystkich grze zespołowej.

Niech to będzie na przykład gra w siatkę. Poczytaj poradniki i książki o siatkówce (poradniki dla siatkarzy), poznaj reguły gry, a następnie przede wszystkim trenuj, gdyż nauka czyni mistrza. A może jednak
siatka
Twórca: Mikel Garcia Idiakez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
myślisz o tym by samotnie zdobywać szczyty i pobijać rekordy. W takim razie wybór miejsca masz spory. Może zacząć edukować się w zakresie sportów wodnych, poczytaj poradniki dotyczące pływania i nurkowania, a jeżeli wolisz coś na stałym gruncie to co powiesz na grę w tenisa na korcie? W zależności od tego, jaki posiadasz charakter możesz zapisać się na zajęcia z jakiejś sztuki walki, spróbować swoich sił w zapasach czy boksie. A może preferujesz coś bardziej angażującego twoje szare komórki? Szachy?

Nieważne co wybierzesz, wiedz, że najważniejsze są chęci, lecz nie takie, które istnieją w sferze planów, nigdy niezrealizowane, najbardziej prawdziwe są bowiem te wprowadzane w czyn.
2019-10-07 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.