W naszym kraju jest wielu entuzjastów gór - i nie chodzi oczywiście tylko o sympatyków naszych Tatr, ale całościowo gór wysokich

Jeżeli ktoś lubi góry, to rzecz jasna, każdą wolną chwilę przeznacza na podróże w góry. Planuje sobie trasy różnymi szlakami i chodzi niekiedy nawet dwa tygodnie.
fajerwerki sylwestrowe
Twórca: 微醺漂移
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czuje się wtedy wyzwolony. Góry uzależniają. Kto raz je polubi, nigdy już się od nich nie uwolni.


ubezpieczenie
Twórca: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Ogrom alpinistów nierzadko powtarza, że góry to ich pierwsza i największa miłość i nawet ich żony są zmuszone się z tym pogodzić. Miłość do szczytów bywa zaborcza. Wróciwszy z jednej wyprawy, już myślimy o następnej. Nieistotne czy jesteśmy żarliwymi himalaistami czy dopiero zaczynamy swą przygodę ze zdobywaniem wielu szczytów - z pewnością pokochamy Himalaje. Są to najwyższe szczyty świata i wszyscy, którzy tam byli, powtarzają jak mantrę, że nie ma nic cudniejszego na naszej planecie. Wobec tego jeśli pragniemy je zdobyć albo przynajmniej zobaczyć, należy polecieć do Nepalu. Ten mały kraj jest położony w samym sercu tych hipnotyzujących gór. Na każdym kroku towarzyszyć będą nam niesamowite widoki. W zależności od zaawansowania, mamy możliwość wybierać trasy przeróżnej trudności. Nie należy się denerwować - przecież nikt nie każe nam natychmiast zdobywać ośmiotysięczników. Toteż jeśli zaintrygował nas Nepal wycieczka do tego kraju jest bez problemów dostępna w rodzimych biurach podróży.
Możemy polecieć tam na prawdziwy oraz niezapomniany trekking, a biuro turystyczne biuro podróży horyzonty zadba o wszystkie niezbędne dokumenty oraz bilety. Warto zaufać doświadczonym osobom, dzięki którym urlop będzie udany.
2023-07-12 17:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.