Dawno minęły już czasy, kiedy Polacy nie mogli swobodnie jeździć po świecie - dziś ochoczo wybierają egzotyczne wczasy

Teraz mamy prawo latać po niemal całym globie i cieszyć się wczasami na egzotycznych wyspach. Polacy przecież uwielbiają plaże oraz ciepłe wczasy.


Zapewne w dużej mierze jest to wywołane tym, że w Polsce przez znaczny czas jest lodowata oraz ciemna zima.


sri lanka last minute
Twórca: Bjoern Schwarz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Czy zaciekawi nas propozycja na wakacje Tajlandia z Niemiec?

mieszkania
Twórca: PeCeT_full
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy udajemy się gdzieś w dalszą podróż, to z pewnością szukamy takich połączeń, które pozwolą nam jak najwięcej zyskać. Z tego powodu bez wątpienia będzie nas interesowało to, które połączenia są od tych zachodnich sąsiadów i czy od czasu do czasu nie wyszukamy tam jakichś bardziej korzystnych ofert.


Tajlandia z Niemiec cieszy się dużym zainteresowaniem


Warto popatrzeć na różne propozycje podróży, tak abyśmy posiadali pewność, że znajdziemy tą, która rzeczywiście będzie się opłacała.


W ostatnim czasie szalenie popularnym kierunkiem jest Sri Lanka (zobacz sri lanka z niemiec). Kraj ten często nazywany jest "Łzą Indii" i przez rzesze postrzegany bywa jak ich miniatura. Jednakże ci, którzy już tam byli, mówią, że jest to totalnie odmienny kraj z własną kulturą i jedzeniem. Sri Lanka jeszcze 45 lat temu miała nazwę Cejlon. Przez wiele lat była pomijana jako kierunek urlopowy, ponieważ toczyła się tam bardzo długa wojna domowa. Jednakże kiedy spór w końcu zakończył się 8 lat temu, Sri Lanca stała się rajem na ziemi dla biur podróżniczych oraz dla samych turystów.


Wyspa nie wydaje się być ogromna, ale jest cudowna. Czysta zieleń drzew oraz błękit wód zachwycają na każdym kroku. Mamy możliwość tam spróbować przepysznego jedzenia, poznawać buddyjskie świątynie oraz oglądać sierociniec dla słoni. apartamenty spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tam to, czego potrzebujemy - poczynając od niesamowitych widoków oraz zachodów słońca.


Toteż jeżeli zaciekawiła nas Sri Lanka last minute wczasy są rewelacyjnym pomysłem w tym roku. W dużej ilości biur dostaniemy jeszcze wolne miejsca na wycieczki, a w niektórych nawet duże zniżki.
2018-05-27 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.