Wybierasz się na egzotyczne wczasy? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Zobaczcie, gdzie warto pojechać

Polacy coraz entuzjastyczniej planują wczasy poza wakacyjnym sezonem. Okazuje się również, że wzrasta zaciekawienie turystyką egzotyczną.


W tym sezonie najpopularniejsze kraje to Kuba, Chiny, Dominikana a także Tajlandia - wybiera je blisko 58% wyjeżdżających na egzotyczne wakacje.


przejażdzka rowerowa
Twórca: Israel_photo_gallery
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


plaża w Kołobrzegu
Twórca: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Wyjazdy studenckie jako atrakcyjna postać odpoczynku

czerwone światło
Twórca: floheinstein
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dopiero zaczął się rok akademicki, jednak nie oznacza to że nie można już rozmyślać o odpoczynku. Nie ma konieczności oczekiwać na ferie, żeby pojechać w interesujące miejsce, jest możliwość także skorzystać z wyjazdów zimowych, bądź wypadów weekendowych.


Chiny zyskały na wziętości dzięki niskim cenom podróży zorganizowanych. Przeciętny koszt egzotycznej wyprawy, wynoszący ok. 3700 zł od osoby - to jedna z najmniejszych cen, jeżeli idzie o kierunki egzotyczne. Chiny to nie jedynie przystanie przeładunkowe czy olbrzymie miasta. To również interesująca i barwna cywilizacja, olśniewające dzieła ludzkich rąk jak też niewyobrażalne cuda przyrody. Najbardziej popularne są ekskursje objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu oraz admirowanie Wielkiego Muru Chińskiego - najogromniejszej budowli wzniesionej kiedykolwiek przez człowieka, jeden z cudów świata oraz symbol Chin. Drugim popularnym państwem jest Kuba.

Zaciekawiony zagadnieniem? Czytaj o nim więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.legalnomads.pl/artykuly/relacja-z-wyprawy-projekt-namibia/), który przeniesie Cię na serwis! Zachęcamy!

Jednym z głównych przyczyn jej wziętości jest niższa cena eskapad. Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok dominują tam wysokie temperatury. Jest tam ogrom kokosowych palm, dziewiczej natury, ciekawych zabytków jak też cudownych plaż.


Gdzie jeszcze warto jechać? Nowością w ofercie egzotycznych wycieczek jest duża liczba wyjazdów 3-4 dniowych. Najtańsze są do Emiratów Arabskich. Wypoczynek w Tajlandii lub Kenii to wydatek minimum 3600 zł od osoby. Jednakże przy doborze tego rodzaju wypoczynku okazuje się, że cena nie jest najistotniejsza.


Stawiając na wyjazd egzotyczny turyści kierują się przede wszystkim jakością propozycji a także jej nieszablonowością. Wpisz w przeglądarkę egzotyka last minute ażeby znaleźć wczasy w dobrej cenie.
2019-05-01 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.