Południe naszego kraju jest niezwykle urokliwym regionem, gdzie bez kłopotów mamy możliwość pojechać na weekend albo dłuższy urlop

Cudowna przyroda, polany i góry; pyszne dania oraz mili mieszkańcy - ta całość możne przyciągać ludzi na południe Polski - nie tylko Polaków, ale także zagranicznych gości.


Jeśli pragniecie wysyłać regularnie swoje dzieci na obozy jeździeckie to okolice Limanowej mają cudowną do tego infrastrukturę.


Piękne lasy, mało aut i poczucie, że jest się bliżej przyrody. Dzięki temu taki wyjazd i spędzone dwa tygodnie w towarzystwie śpiewu ptaków i zapachu lasu, będą niezapomnianym doświadczeniem. Fachowi nauczyciele jeździectwa z pewnością zasieją w naszym szkrabie uczucie do koni sprawdź co proponuje konie skokowe Zapewne maluch już do końca życia będzie kochał jeździectwo i przy każdej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.


Będąc w Limanowej nie powinniśmy zapomnieć, że jest to bardzo przyjemne górskie miasteczko. Jeśli ciekawi nas cudny posiłek, to Limanowa restauracja (niejedna w tym przepięknym miejscu!) zaserwuje nam przepyszne, regionalne delikatesy . Nie możemy przegapić takiej szansy. Możliwe że tak zakochamy się w tej kuchni, że zapragniemy wracać na ich obiady. Trzeba zauważyć też, że dania w każdym sezonie będą inne, ponieważ szef kuchni gotuje z darów przyrody - zatem przykładowo na grzyby trzeba przyjechać jesienią.


Należy zwiedzać nasz cudowny kraj.
Mamy całą masę atrakcji do zaoferowania zaprawionym podróżnikom, odkrywcom, ale też amatorom nieśpiesznych spacerów oraz leśnej ciszy. Odkrywajmy swój kraj, bo warto.
2023-04-10 11:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.