W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie co robić!

Trójmiasto jest to wyjątkowy kompleks 3 przeróżnych organizmów miejskich scalonych unikalnym położeniem nad Zatoką Gdańską a także oddzielonych polodowcowymi wzgórzami morenowymi od reszty globu.


Roboty drogowe
Twórca: Kenneth Walton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


1000 letni Gdańsk, miasto stołeczne pomorskiego, o dużych walorach architektonicznych i kulturowych kojarzy się z najsłynniejszym uzdrowiskiem Sopot, jaki z kolei przez nadmorski las sąsiaduje z modernistyczną Gdynią. Trzy miasta połączone szybką koleją miejską jak też wspólną ofertą zakupową, wypoczynkową jak też kulturalną. Doskonale połączone ze światem, drogą lądową, powietrzną i wodną, proponuje ciąg atrakcji oraz jedyny w swoim rodzaju nastrój. Trójmiasto jest to jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych jak też przemysłowych w naszej ojczyźnie, jednakże zdecydowanie najważniejszą rolę odgrywa tu turystyka, bo region ten przynależy do najbardziej interesujących pod względem turystycznym terenów naszego państwa.


sylwester gdynia
Twórca: Mariusz Chilmon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolagen na wakacjach
Twórca: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED


Każdego lata Trójmiasto zalewa potok wyczekujących słońca jak też nadbałtyckich, piaszczystych plaż przybyszów z odległych zakątków kraju, choć i zagraniczni turyści nie są w tym miejscu osobliwością. Gdańsk na całym globie słynie ze swej pięknej architektury, ciekawej historii i dużego bogactwa. Największy skarb Bałtyku - cudowny jantar łączony jest właśnie z tym miastem, a piękne bursztynowe ozdoby spotkamy w Gdańsku niemal na każdym kroku. Gdynia jest to ważny port bałtycki a także nowoczesne miasto, pozbawione może wdzięku pozostałych, malutkich nadbałtyckich mieścinek, za to oferujące wiele ciekawych atrakcji.


Kolejne teksty

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie mamy podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Twórca: Dimos Paraskevas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Polska turystyka nagle zmienia swoje oblicze. Prócz wypraw o charakterze typowo turystycznym oraz wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu najczęściejj podróżujemy? Na jakie czynniki mamy zwracać szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wyjazdów? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.


To tu, oprócz ślicznych łajb jak też skromnych łódeczek zobaczymy najwspanialsze żaglowce na świecie - Dar Pomorza, i, przy odrobinie szczęścia Dar Młodzieży, dalej wypływający w rejsy. Warto w tej okolicy spędzić Sylwester Gdynia to faktycznie piękne miasto.
2018-01-18 11:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.