Krótki opis atrakcji, które może zaproponować rejon Beskidu Żywieckiego, baza noclegowa tego regionu.

Jednym z najwyższych górskich pasm na terenie naszego kraju jest Beskid Żywiecki. Jak sama jego nazwa wskazuje, góry te położone są w okolicach Żywca, jest to jeden z najpiękniejszych rejonów tego typu w Polsce. Wizytówką Beskidu Żywieckiego stała się Babia Góra, szczyt, jaki wznosi się na wysokość ponad 1700 metrów nad powierzchnię morza, a który jest jedynym szczytem w Beskidach przypominającym krajobraz z Alpach. Lecz wędrowcy którzy się wybierają na Babią Górę pamiętać muszą, że jest to jednak miejsce wymagające i dość kapryśne. Często występują tam niebezpieczne burze i załamania pogody, dlatego też nawet na niewielką wycieczkę trzeba się odpowiednio ubrać. Beskid Żywiecki posiada również sporo innych interesujących obiektów, do których zaliczyć przykładowo można górę Pilsko, a oprócz tego dużo atrakcji dla turystów. Rejon słynie z przepięknie położonych rowerowych i pieszych szlaków, za to w zimie czekają liczne wyciągi i stoki narciarskie. Bardzo dobrze rozwinięta jest także noclegowa baza, więc spore ilości wczasowiczów przybywających cały czas w tamte rejony będzie miało gdzie spać.
Dowiedz się więcej o beskidzkim raju
Twórca: wisley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej rozpoznawalnych ośrodków z Beskidu Żywieckiego jest hotel Beskidzki Raj (Więcej informacji). Zlokalizowany on jest w malowniczym rejonie, na wysokości ośmiuset metrów. Otoczony przepiękną leśną przyrodą stanowi doskonałe miejsce zarówno na słodkie leniuchowanie, jak również na aktywny wypoczynek. Latem da się w jego pobliżu wędrować po górach czy jeździć rowerami, za to zimą właściciele zachęcają do skorzystania z pobliskich stoków. Sam hotel może na raz ugościć 250 osób w blisko osiemdziesięciu przestronnych, wykończonych w wysokim standardzie pokojach.

Kolejne teksty

Udając się na odpoczynek do Szczecina dobrze jest zadbać o dobry nocleg

Szczecin
Twórca: a.fiedler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Można aktualnie zauważyć, że coraz więcej polaków decyduje się na spędzanie wakacji w kraju. Wybierają rozmaite regiony i miejscowości w zależności od upodobań i chętnie poznają ich historię a także bogactwo kulturowe. Nie da się ukryć, że Polska jest krajem ogromnie różnorodnym pod względem krajobrazowym, za pomocą czego każdy człowiek zdoła znaleźć świetne miejsce dla siebie.


Hotel oferuje również kilka sal konferencyjnych, na pewno na duże pochwały będzie także zasługiwać kuchnia. Nie można się w nim nudzić także podczas brzydkiej pogody, dla miłośników najróżniejszych rozrywek będzie dostępny stół do ping ponga, kręgielnia i piłkarzyki. Hotel tenHotel (coraltravel.pl/Grecja/Korfu/hotel/PALEO-ART-NOUVEAU/9071/40-1661-24FF.html) lubiany zarówno wśród indywidualnych gości jak też firm, które organizują w nim różnego rodzaju spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy szkolenia dla pracowników.
2022-03-07 09:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.