Magiczny obszar Dolnego Śląska kryje w sobie niesamowite miejsca dla turystów

Szklarska Poręba to małe miasto turystyczne, które leży na Dolnym Śląsku, w pobliżu Jeleniej Góry. Charakteryzuje się niezwykle malowniczym krajobrazem oraz dużym zagospodarowaniem i zapleczem turystycznym.

szklarska poręba
Twórca: Karol K
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest miejscowością, którą wielu miłośników górskich wędrówek upodobało sobie zarówno w sezonie zimowym, jak i w sezonie letnim. Łatwo tutaj znaleźć wiele hoteli i pensjonatów, w zależności od tego, jaki standard nas interesuje. Mamy możliwość zamieszkać w niższej klasy hotelach, jeśli potrzebujemy przede wszystkim miejsca noclegowego. Mamy zamiar przede wszystkim spacerować na wolnym powietrzu, nie ma konieczności rezerwować miejsc ekskluzywnych. W przypadku jednak kiedy wygody noclegowe są dla nas bardzo ważne i oczywiście możemy sobie na to pozwolić, z łatwością trafimy na hotel, który zapewni nam wszelkie dodatkowe wygody takie jak basen czy też siłownia albo rozmaite zabiegi na ciało oraz masaże.
Dla miłośników dobrej muzyki znajdziemy tutaj wyjątkowy hotel, który oferuje oprócz utrzymanych w wyjątkowym klimacie pokojów możliwość słuchania muzyki i oglądania koncertów korzystając ze znakomitej jakości sprzętu, sprowadzonym specjalnie z Londynu. Klienci tego hotelu mają możliwość spędzić wieczór w sali, w której na ekranie obejrzymy koncert gwiazd rocka albo muzyki jazzowej. Ponadto goście w pokojach mogą słuchać muzyki na wysokiej klasy systemie głośników. Poza tego typu miejscami znajdziemy tutaj też masę tańszych pensjonatów . Mamy także tutaj oczywiście masę
szklarska poręba
Twórca: Motorrad-Presse.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
szlaków turystycznych i spacerowych, jakie można pokonywać w sezonie letnim. Wtedy możemy podziwiać piękne widoki na rozległe doliny. W zimie natomiast koniecznie powinniśmy pamiętać o trasach narciarskich.
Szklarska Poręba od lat przyciąga rzeszę narciarzy i znana jest ze świetnych zjazdowych tras oraz wyciągów. Ponadto w okolicy organizowany jest coroczny największy w Polsce bieg na biegówkach. Szklarska Poręba to również znakomity punkt wypadowy, jeśli mamy zamiar na przykład przedostać się górami do innych miejscowości. Wędrując na Szrenicę przez wodospad Kamieńczyk możemy dojść do schroniska na Szrenicy a stąd trasą również do Czech.
2021-01-18 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.