Rzeka Rospuda - najwspanialsze spływy kajakowe przeznaczone dla osób, które nie boją się wyzwań!

Spływ kajakiem dla wielu z nas bywa bardzo przyjemną przygodą i już tak naprawdę po swoim pierwszym razie wielu decyduje się niemal do razu na powtórki. W Polsce i na świecie istnieje naprawdę sporo spływów, które to nadają się na przebycie go kajakiem.


Olsztyn
Twórca: Jolanta Okuniewska
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nie wybiegając jednak aż tak daleko, na obszarze naszego kraju odnajdziemy miejsca o bardzo przeróżnych stopniach trudności, czy po prostu stopniach długości samego spływu.


Kolejne teksty

Znakomity sposób na tani wypad na narty

Twórca: flickr.com
Ferie zimowe są już nadzwyczaj blisko, toteż najpewniej jest już dziś myśleć gdzie właściwie warto się na nie obecnie wybrać. Czy warto będzie odwiedzać jakieś polskie góry albo też wybierać się w praktycznie inne, nowe miejsce? Ten problem każdy musi rozstrzygnąć sam. Świetnie jednak jeszcze przed wyjazdem poszukać ciekawych oraz nietuzinkowych ofert takich jak narty góry, jakie są w stanie być o wiele ciekawsze od zwyczajnych propozycji, a przy tym być równie atrakcyjne co ich droższe odpowiedniki.


samolot
Twórca: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Każdy z nas uwielbia czasem poczuć dreszczyk adrenaliny na łonie natury, jednakże wielu z nas wbrew pozorom wcale nie wybiera aż tak ekstremalnych rzeczy, takich jak chociażby skoki spadochronem, lecz po prostu wybiera coś "spokojniejszego", jak chociażby kajaki Rospuda bywa rzeką na obszarze naszego państwa, której przebycie dla kajakarzy ma możliwość zająć od około 5 czy też 6 dni, w uzależnieniu od tego, jak sobie poradzimy na owym wodnym szlaku. Dobrze jest wiedzieć, iż ten konkretny szlak bywa niewiarygodnie wymagający oraz równocześnie zaskakujący, gdyż dosłownie każdy odcinek obfituje tak naprawdę w bardzo różne widoki i zarazem trudności napotykane na samej jego tafli. Niektóre odcinki trasy wydaja się wręcz niemożliwe do przebycia, jednak po ich ukończeniu następny okazuje się wręcz jak spokojny spacer po chodniku. Dobrze jest wiedzieć, że aby móc przebyć taki szlak, potrzebujemy nie jedynie kajaki, jednak i cały ekwipunek, w którym to nie ma możliwość zabraknąć jedzenia, czy artykułów biwakowych, takich jak namiot czy śpiwór.


Na koniec dodajmy, że w takich lokalizacjach powstało wiele przedsiębiorstw, które umożliwiają nam wypożyczenie takiego typu kajaka wraz z wszystkim co tak naprawdę niezbędne na takiego typu "podróż".
2019-05-17 14:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.