Który słynny obraz filmowy został nakręcony między innymi w Toruniu oraz co jeszcze mogłoby zaproponować to miasto?

W naszym kraju jest dużo wielowiekowych i ślicznych miejscowości. Dlatego też zamiast jechać gdzieś na inny koniec świata, może korzystniej i taniej byłoby zwiedzić jedno z krajowych miast.


Doskonałym przykładem mogłoby być miasto, które jest znane nie tylko z tego, że mieszkał tam Mikołaj Kopernik, ale również ze swych kultowych już pierników.


Jednak jeżeli ciekawią Cię tego typu krótkie wycieczki Toruń może zaoferować o wiele więcej. Jest w tamtym miejscu przykładowo piękna nadwiślańska panorama miasta. Jest tam zbudowany specjalny taras widokowy naprzeciwko Bramy Mostowej (na wyspie Kępa Bazarowa). Należałoby dodać, że w sezonie urlopowym pływa w tamtym miejscu łódka turystyczna pod nazwą "Katarzynka", jaka jednorazowo może zabrać około dwadzieścia osób, zatem możesz zabrać ze sobą kilku swoich znajomych.odszukaj witrynę - eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/split/ -Czy istnieje lepsze miejsce na Centrum Astronomii? Dwie godziny pełne kosmicznych odczuć zapewnią Ci niezapomniane przeżycia.


Kolejne teksty

Czy egzotyczna wycieczka zawsze musi być droga oraz czy warto jest samodzielnie zorganizować wyjazd?

malediwy
Twórca: Saïda Hächler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Większość Polaków wręcz nie może doczekać się swoich wakacji, ponieważ jest to dla nich szansa odpoczynku i oderwania się od codziennych kłopotów. Biura podróży posiadają we własnej ofercie rzeczywiście dość zróżnicowany wybór różnego rodzaju wycieczek, w atrakcyjnych cenach. Dotychczas dużą popularnością charakteryzowały się takie kierunki wyjazdowe, jak Egipt, Grecja lub Chorwacja i Bułgaria.


wymagania
Zainspirowane przez: http://www.eccoholiday.com


Sympatyków wielkiego ekranu na pewno zaciekawi również fakt, że Toruń pełnił rolę planu filmowego dla wielu słynnych realizacji filmowych. To tam m.in. był sfilmowany znany "rejs". Aktualnie różne agencje podróży organizują wyjazdy do tego miasteczka. Można by podczas nich razem z sympatycznym oraz zawodowym przewodnikiem pozwiedzać miasto oraz jego okolice. Oczywiście dla osób, jakie chcą dokładniej poznać to miejsce (a naprawdę należałoby to zrobić), możliwe są także wyjazdy parodniowe.


W ofercie biur podróży są gotowe ustalone trasy, przykładowo średniowieczna lub śladami Kopernika. Ciekawostką jest to, że miłośnicy starych tramwajów również odnajdą tu coś dla siebie.
2021-05-19 14:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.