Dobre kurtki na zimę

Zbliża się czas sportów zimowych, w związku z tym już dzisiaj należałoby się się do tego odpowiednio przygotować.


Na zimowy wyjazd z pewnością przyda się odzież spodnia termoaktywna, która odprowadza wilgotność od ciała.


Następna warstwa odzieży gromadzi ciepło. Aby to wszystko mogło funkcjonować dobrze, nasze ciało powinno być osłonięte przed śniegiem i wiatrem atakującymi nas w zimie bez skrupułów. Odpowiednia kurtka nie jest najtańsza, lecz wyśmienicie sprawdzi się w wielu rozmaitych przypadkach.


Strój narciarski powinien być nie tylko wodo i wiatroodporny, ale jednocześnie oddychający. W innym razie podróżnik błyskawicznie się w nim zgrzeje, a przemoczone ubranie zacznie go ziębić, miast trzymać ciepło. Na rynku dostępne są surowce oferujące świetną izolację cieplną, wodoodporność i przewiewność w nawet najbardziej szkodliwych warunkach atmosferycznych. Kurtki sportowe mogą być wykorzystywane do trekingu, bądź wspinaczki. Kurtki górskie bywają dłuższe i krótsze. Należałoby pamiętać, że na deskach częstokroć jeździmy pochyleni i warto, ażeby kurtka była trochę dłuższa. Przydadzą się również drobne gadżety jak ściereczka do okularów, kieszonka na skipass.


Kolejne teksty

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Podróże z dzieckiem
Twórca: FuturePR
Zainspirowane przez: FuturePR
Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest ofert na ten termin. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszym bukowaniu miejsc, ponieważ okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Bardzo często są to wycieczki w granicach państwa, ale zdarzają się też zagraniczne wyjazdy. Niektóre pary chcą spędzić ten weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają propozycje właśnie dla dwojga.


Przy każdej aktywności fizycznej niezwykle wartościowe okażą się zegarki Garmin. Narzędzie szczegółowo śledzi pokonywany dystans, osiąganą prędkość i wartość spalonych kalorii, zezwalając obserwować realizację własnych celów.


morza
Zainspirowane przez: pixabay.com


Morze Bałtyckie
Twórca: NRMA Motoring and Services
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Charakteryzuje się ogromną prostotą eksploatacji.


Ażeby rozpocząć bieg, wystarczy przycisnąć jeden przycisk. W czasie biegu zegarek wyświetla dane dotyczące przebytego dystansu i uzyskanej szybkości. Jest możliwość także uwidocznić wielkość spalanych kalorii.
2017-12-05 13:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.