Lecz chandrę na Wyspach Kanaryjskich!

Kiedy przychodzi mroczna zima, wiele osób zapada na okresową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni Słońca sprawia, że gospodarka hormonalna zaczyna się psuć. A jak dowiedli lekarze już duże lat temu, hormony wykazują znaczny wpływ na humor człowieka. Mieszkańcy krajów skandynawskich często chorują na depresję.

plaża
Zainspirowane przez: Future PR
W rezultacie wielodniowych ciemności, Finowie szybciej stają się uzależnieni od używek i skaczą z mostów. Rozwiązaniem trudnej sytuacji mogą stać się pigułki i systematyczne wizyty u psychologa. Wiele dobrego umieją zrobić długie sesje ze specjalnymi lampami antydepresyjnymi. Lecz najbardziej skutecznym sposobem jest wycieczka w słoneczne strony – najbardziej poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten hiszpański archipelag przyniosą sporo miłych chwil i zagwarantują organizmowi tak bardzo ważne promienie światła w porządnych ilościach.

Kolejne teksty

Wczasy w górach albo wypoczynek nad morzem czy w mieście, czyli jak ciekawie spędzić wakacje.

turyści na szlaku w górach
Twórca: Connie Lu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wakacje to właściwy a dla niektórych wyłączny czas na oczekiwany wypoczynek. Biura turystyczne, jakich setki istnieją w Polsce, oferują niezwykle bogate pakiety wycieczekalbo programów, pozwalających na to, by ten czas odpoczynku od spraw zawodowych spędzić w sposób, który będzie nam najbardziej pasował. Można wówczas zdecydować się na podróż zagraniczną.


Teneryfa to najrozleglejsza i najbardziej zaludniona wyspa archipelagu Kanarów. Wyspa słynie z tego, że można na niej napotkać parę typów stref klimatycznych. Na Teneryfie, oprócz wygrzewania się na leżaku i pluskania w ciepłym oceanie, można obejrzeć wysoki wulkan Teide i poznać bliżej zabytkowe miasto La Laguna. Aby odnaleźć interesujące oferty wycieczek na Teneryfę - Szukaj więcej: wczasy z niemieckich biur podróży.

Fuerteventura jest trochę mniej rozległa i zamieszkuje ją sporo mniej obywateli. Jest znana ze wspaniałej flory. Jest kapitalnym miejscem, jeżeli chcesz ciepła. Do wyszukiwarki wklej słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm, że jest w formie koła. W centralnym punkcie wyspy znajduje się nieaktywny wulkan. Rejon zaludnia 800 000 autochtonów, którzy zamieszkują kilka większych miejscowości. Oferty wypraw na tę ludną wyspę poznasz, gdy do wyszukiwarki internetowej wstawisz frazę „gran canaria last minute".

O ile nie znosisz gorąca i pragniesz jedynie umiarkowanych temperatur, perfekcyjnym celem na wakacje okazuje się wyspa Lanzarote. Wyspa wyróżnia się tym, że jest tam cały czas wiosna. Do wyszukiwarki wklej sformułowanie „Lanzarote wakacje".
2019-01-29 15:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.