Lecz chandrę na Wyspach Kanaryjskich!

Kiedy przychodzi mroczna zima, wiele osób zapada na okresową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni Słońca sprawia, że gospodarka hormonalna zaczyna się psuć. A jak dowiedli lekarze już duże lat temu, hormony wykazują znaczny wpływ na humor człowieka. Mieszkańcy krajów skandynawskich często chorują na depresję.

plaża
Zainspirowane przez: Future PR
W rezultacie wielodniowych ciemności, Finowie szybciej stają się uzależnieni od używek i skaczą z mostów. Rozwiązaniem trudnej sytuacji mogą stać się pigułki i systematyczne wizyty u psychologa. Wiele dobrego umieją zrobić długie sesje ze specjalnymi lampami antydepresyjnymi. Lecz najbardziej skutecznym sposobem jest wycieczka w słoneczne strony – najbardziej poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten hiszpański archipelag przyniosą sporo miłych chwil i zagwarantują organizmowi tak bardzo ważne promienie światła w porządnych ilościach.

Kolejne teksty

Zakątki rzadko odwiedzane przez turystów

polska
Zainspirowane przez: pixabay.com
Istnieją zakątki w Kraju rzadko odwiedzane przez podróżników. Na obszarze gminy Bełchatów znajduje się mnóstwo interesujących obiektów zabytkowych. Przynależą do nich zespoły pałacowe i dworskie, z zasady otoczone parkami i budynkami gospodarczymi, drewnianą świątynię parafialną, oraz mnogie, z reguły zepsute i obecnie już nieużytkowane nekropolie ewangelickie. Entuzjastom przeszłości należałoby polecić praktycznie dziewicze, przez co również rzadko odwiedzane rumowiska dworu obronnego w Mikorzycach, stanowiące pozostałość najstarszej uratowanej budowli świeckiej na obszarze powiatu bełchatowskiego.


Teneryfa to najrozleglejsza i najbardziej zaludniona wyspa archipelagu Kanarów. Wyspa słynie z tego, że można na niej napotkać parę typów stref klimatycznych. Na Teneryfie, oprócz wygrzewania się na leżaku i pluskania w ciepłym oceanie, można obejrzeć wysoki wulkan Teide i poznać bliżej zabytkowe miasto La Laguna. Aby odnaleźć interesujące oferty wycieczek na Teneryfę - Szukaj więcej: wczasy z niemieckich biur podróży.

Fuerteventura jest trochę mniej rozległa i zamieszkuje ją sporo mniej obywateli. Jest znana ze wspaniałej flory. Jest kapitalnym miejscem, jeżeli chcesz ciepła. Do wyszukiwarki wklej słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm, że jest w formie koła. W centralnym punkcie wyspy znajduje się nieaktywny wulkan. Rejon zaludnia 800 000 autochtonów, którzy zamieszkują kilka większych miejscowości. Oferty wypraw na tę ludną wyspę poznasz, gdy do wyszukiwarki internetowej wstawisz frazę „gran canaria last minute".

O ile nie znosisz gorąca i pragniesz jedynie umiarkowanych temperatur, perfekcyjnym celem na wakacje okazuje się wyspa Lanzarote. Wyspa wyróżnia się tym, że jest tam cały czas wiosna. Do wyszukiwarki wklej sformułowanie „Lanzarote wakacje".
2019-01-29 15:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.