Plaże
Łódź rybacka, Ustronie Morskie
Twórca: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie - kurort na rewelacyjne wczasy

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone trzynaście kilometrów na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest wyjątkowo malowniczo – jego zabudowa ciągnie się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który stromo mknie ku piaszczystej i szerokiej plaży. W przeszłości skromna osada rybacka w dzisiejszych czasach jest kurortem, do którego żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem przybywa kilka tysięcy wczasowiczów.
Morze, Jastrzębia Góra
Twórca: HoaX_pl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jastrzębia Góra - chętnie wybierany cel podróży na wypoczynek 2014

Jastrzębia Góra jest częścią miasta Władysławo, znajdującego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fascynujący klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech metrów nad poziomem morza U jego podnóża znajduje się niezwykle urozmaicona plaża - od wschodu kamienna i piaszczysta od zachodu.
ręczniki plażowe
Twórca: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co najkorzystniej poznać na Wyspach Kanaryjskich? Czemu to najlepsze miejsce o każdej porze roku?

Wyspy Kanaryjskie dzielą się na 2 grupy. Pierwsze z nich to Wyspy Szczęśliwe, które są położone na zachodzie, czyli Teneryfa czy Gran Canaria, kolejne natomiast to Wyspy Purpurowe, do których zaliczamy Fuerteventurę i Lanzarotę.
Plaża w Rewalu
Twórca: YEAH!!! design
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rewal - doskonałe wczasy nad morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona ilość wczasowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wczasy nad morzem Bałtyckim. Istnieje parę powodów tej popularności: uroczy styl miasteczka, śliczne plaże, a także wiele atrakcji zarazem kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Karaiby
Twórca: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie masz pojęcia gdzie jechać w podróż poślubną? Doskonałym wyborem będą w tej sytuacji między innymi wczasy Karaiby

Ślub to wyjątkowa okoliczność dla wszystkich nowożeńców. Ważne jest, by z westchnieniem go wspominać, podobnie jak całą otoczkę wokół ślubu. Należy do niej również podróż poślubna. Zwykle młoda para stara się nie odkładać jej na przyszłość, chyba że nie pozwalają na to okoliczności. W przypadku jej zorganizowania nie tyle ważny jest jednak termin wycieczki, ile w szczególności miejsce docelowe. Warto zdecydować się na taki rejon, dzięki któremu wspólna podróż poślubna na długo zapadnie nam w pamięć.
wakacje hawaje
Twórca: www.GlynLowe.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wycieczki Mongolia może nam zaproponować?

Ważne okazuje się być to, aby urlop oferował nam szansę całkowITego wyłączenia się, nie rozmyślania o robocie i problemach codziennych, ale również by dawał nam wiele zadowolenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.