Tatry
tatry
Twórca: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co koniecznie odwiedzić w czasie wycieczki w Tatry? W Jakie miejsca musimy koniecznie trafić ?

Każdy chociaż raz w życiu powinien pojechać w Tatry, ponieważ to wyjątkowe miejsce. Dopiero w takim miejscu można rzeczywiście poczuć jak odpoczywamy, a któż by nie chciał wybrać się na urlop, żeby faktycznie odpocząć. Jak wiemy czasem jest to niemożliwe, gdyż coś przeszkadza. W Tatrach jest pewność, że tak się nie stanie. Żeby jednak dobrze rozplanować tego typu wyjazd trzeba pamiętać o podstawowych atrakcjach.
zakopane
Twórca: Oliver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Zakopane zaczęło się cieszyć tak wielkim zainteresowaniem pośród wczasowiczów, noclegowa oferta tego miasta.

Nie ma chyba bardziej znanego miejsca na mapie turystycznej Polski, jak Zakopane. Ta ciesząca się ogromną popularnością stolica Tatr przyciąga turystów praktycznie bez przerwy, a w niektórych okresach może tam być rzeczywiście ciasno. Sporo osób dziwi się, po co jechać kilka godzin w korku, mieć problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania i później przeciskać się w tłumie na Krupówkach, jeżeli jest tyle innych pięknych miejsc.
Gwiewont Zakopane
Twórca: Oliver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakopane zaprasza o każdej porze roku. Zobacz co warto zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najpopularniejszym miastem w Polsce, szczególnie w okresie zimowym. Nasze Tatry przyciągają, przyciąga także miejscowa kultura oraz architektura. Zakopane to miejsce wspaniałe pod każdym typem. Tu każdy wynajdzie dla siebie wiele atrakcji, a noclegi w kwaterach prywatnych sprzyjają rodzinnym wakacjom w stolicy Podhala. Jaki jest tego rezultat? Od wielu lat Zakopane cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony turystów, jacy stawiają na aktywny wypoczynek w pięknym otoczeniu. Zakopane jest w stanie im dużo zaoferować w tej dziedzinie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.