Rowery
rowery
Twórca: Centrum Naturhouse
Zainspirowane przez: Centrum Naturhouse

Jaki rower będzie najodpowiedniejszy do jeżdżenia po drogach?

Wszędzie widać rowery, rowery, wszędzie widać rowery, rowery, każda letnia oferta to rowery, rowery, gdzie nie spojrzysz do dużego sklepu, rowery, lecz jak w tym wszystkim zakupić ten porządny rower, który posłuży nam przez lata. I przede wszystkim będzie idealny dla nas, dostosowany do naszych potrzeb.
Bieganie
Twórca: ASICS
Zainspirowane przez: ASICS

Koniec przesiadywania przed monitorem - czas wyruszyć w teren!

Pragniemy podać wam kilka pomysłów na atrakcyjne i aktywne spędzanie czasu.

Naturalnie najfajniej jest wybrać sport, jaki będziemy uprawiać na dworze. Coraz bardziej popularne jest bieganie. Nie potrzebujemy do tego w praktyce właściwie specjalnego sprzętu.
w Tunezji
Twórca: Marcin Grabski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakich powodów rowery stały się takim popularnym sposobem poruszania się, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miejscowościach.

Od kilkunastu lat rowery przeżywają prawdziwy renesans, ilość ich użytkowników rośnie w szybkim tempie. Bez przerwy pojawiają się kolejne sklepy oferujące akcesoria i rowery, i pomimo niemałej konkurencji mają sporą liczbę klientów.
kemping
Twórca: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ubóstwiasz samotne wyjazdy, a może rodzinne wypady? Uwielbiasz góry, czy mocniej ciągnie cię nad morze? To nie ma znaczenia. Najważniejsze – być przygotowanym!

W jakie miejsce wyruszyć na wakacje? W Rzeczypospolitej Polskiej mamy idealne warunki – zarówno pogodowe (cztery pory roku gwarantują i ciepłe promienie słońca, i opady śniegu, i wiatr), jak i terenowe (ukształtowanie terenu prezentuje i pasma górskie, i morze, i doliny nizinne). A to powiązane jest z wieloma możliwościami – można wyruszyć popływać łodzią, udać się w góry, zasmakować lenistwa na piaszczystej plaży. Wielu naszych rodaków wciąż to ceni i woli spędzać urlop w kraju, aniżeli wyjeżdżać poza granice.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.