Rowery
kemping
Twórca: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ubóstwiasz samotne wyjazdy, a może rodzinne wypady? Uwielbiasz góry, czy mocniej ciągnie cię nad morze? To nie ma znaczenia. Najważniejsze – być przygotowanym!

Gdzie wyjechać na urlop? W Rzeczypospolitej Polskiej mamy doskonałe warunki – zarówno atmosferyczne (4 pory roku gwarantują i ciepłe promienie słońca, i śnieg, i powiewy wiatru), jak i terenowe (ukształtowanie terenu zapewnia i góry, i Bałtyk, i doliny nizinne). A to powiązane jest z mnóstwem możliwości – można ruszyć popływać łódką, pojechać w góry, poczuć lenistwo na bałtyckiej plaży. Spora grupa Polaków nadal to ceni i woli spędzać urlop w kraju, aniżeli wyjeżdżać poza granice.
w Tunezji
Twórca: Marcin Grabski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakich powodów rowery stały się takim popularnym sposobem poruszania się, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miejscowościach.

Od paru lat rowery zaczęły przeżywać prawdziwy renesans, liczba ich użytkowników bardzo dynamicznie rośnie. Cały czas się pojawiają następne sklepy sprzedające rowery i akcesoria, i mimo dużej konkurencji mają sporą liczbę klientów.
Bieganie
Twórca: ASICS
Zainspirowane przez: ASICS

Koniec przesiadywania przed monitorem - czas wyruszyć w teren!

Chcemy pokazać wam parę pomysłów na atrakcyjne i aktywne spędzanie czasu.

Oczywiście najfajniej jest wybrać sport, który będziemy uprawiać w terenie. Coraz bardziej modne jest bieganie. Nie potrzebujemy do tego w zasadzie właściwie żadnego sprzętu.
rowery
Twórca: Centrum Naturhouse
Zainspirowane przez: Centrum Naturhouse

Jaki rower będzie najodpowiedniejszy do jeżdżenia po drogach?

Wszędzie można spotkać rowery, rowery, wszędzie widać rowery, rowery, każda letnia oferta to rowery, rowery, gdzie nie spojrzysz do dużego sklepu, rowery, lecz jak w tym wszystkim wybrać ten porządny rower, który będzie nam służył przez lata. I przede wszystkim będzie przeznaczony dla nas, idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.