Turystyka
góry
Twórca: nie
Zainspirowane przez: pixabay.com

O czym należy pamiętać podróżując z dzieckiem

Niektóre osoby kochające wycieczki postanawiają z nich zrezygnować, bo rodzi się dziecko. Wiadomo, że jak się w jakieś miejsce człowiek z maluchem wybiera, to należy spakować mnóstwo rzeczy, a to nie jest łatwe. Ale wystarczy zakupić właściwy sprzęt do podróżowania i będzie naprawdę prosto i przyjemnie. Wystarczy popatrzeć na turystyczne wózki dziecięce, to wybór rzeczywiście jest spory.
I co najistotniejsze owe wózki naprawdę są przystosowane do tego, by na przykład chodzić niektórymi szlakami nawet w górach jak też wyruszać na naprawdę długie trasy z dzieckiem nawet po okolicy, gdzie mieszkamy, na co dzień.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Twórca: Dimos Paraskevas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie mamy podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka nagle zmienia swoje oblicze. Prócz wypraw o charakterze typowo turystycznym oraz wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu najczęściejj podróżujemy? Na jakie czynniki mamy zwracać szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wyjazdów? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Architektura Tunezji
Twórca: grolli77
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Polecane destynacje na wypoczynek

Wakacje czy to wiosną, czy również latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później trudności ze znalezieniem wymarzonych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich snów.
Poznań
Twórca: Jacek Becela
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wiemy, co ma sposobność nam zaoferować agroturystyka?

Kiedy wymyślamy swój urlop, to pragniemy, by wszystko szło jak najlepiej oraz byśmy wrócili po nim naprawdę zadowoleni.
zakopane
Twórca: Oliver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Zakopane zaczęło się cieszyć tak wielkim zainteresowaniem pośród wczasowiczów, noclegowa oferta tego miasta.

Nie ma chyba bardziej znanego miejsca na mapie turystycznej Polski, jak Zakopane. Ta ciesząca się ogromną popularnością stolica Tatr przyciąga turystów praktycznie bez przerwy, a w niektórych okresach może tam być rzeczywiście ciasno. Sporo osób dziwi się, po co jechać kilka godzin w korku, mieć problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania i później przeciskać się w tłumie na Krupówkach, jeżeli jest tyle innych pięknych miejsc.
Kolagen na wakacjach
Twórca: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie co robić!

Trójmiasto to unikalny zespół 3 różnych organizmów miejskich powiązanych wyjątkowym położeniem nad Zatoką Gdańską oraz oddzielonych polodowcowymi wzgórzami morenowymi od reszty globu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.