Turystyka
zakopane
Twórca: Oliver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Zakopane zaczęło się cieszyć tak wielkim zainteresowaniem pośród wczasowiczów, noclegowa oferta tego miasta.

Nie ma chyba chętniej odwiedzanego miejsca na turystycznej mapie naszego kraju, jak Zakopane. Ta ciesząca się ogromną popularnością stolica Tatr przyciąga turystów w zasadzie bez przerwy, a w niektórych okresach może tam być rzeczywiście ciasno. Sporo osób dziwi się, po co stać pół dnia w korku, mieć kłopoty ze znalezieniem miejsca do zaparkowania i później walczyć z tłumem na Krupówkach, skoro jest tak dużo innych przepięknych miejsc.
Poznań
Twórca: Jacek Becela
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wiemy, co ma sposobność nam zaoferować agroturystyka?

Gdy wymyślamy nasz wypoczynek, to chcemy, by wszystko szło jak najlepiej i abyśmy powrócili po nim na pewno usatysfakcjonowani.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Twórca: Dimos Paraskevas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie mamy podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka gwałtownie zmienia własne oblicze. Prócz wypraw o charakterze głównie turystycznym jak również wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie mają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu najczęściejj podróżujemy? Na jakiego typu czynniki mamy zwracać szczególną uwagę w trakcie poszczególnych podróży? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Kolagen na wakacjach
Twórca: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie co robić!

Trójmiasto jest to wyjątkowy zespół 3 rozmaitych organizmów miejskich scalonych unikalnym usytuowaniem nad Zatoką Gdańską oraz oddzielonych polodowcowymi wzgórkami morenowymi od resztki świata.
Architektura Tunezji
Twórca: grolli77
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Polecane destynacje na wypoczynek

Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem trudności z odnalezieniem perfekcyjnych ofert. Zazwyczaj lepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich marzeń.
góry
Twórca: nie
Zainspirowane przez: pixabay.com

O czym należy pamiętać podróżując z dzieckiem

Niektóre osoby kochające wycieczki postanawiają z nich zrezygnować, bo rodzi się dziecko. Jasne jest, że jak się w jakieś miejsce człowiek z dzieciaczkiem wybiera, to trzeba zabrać bardzo dużo rzeczy, a to nie jest łatwe. Jednak wystarczy zakupić odpowiedni sprzęt do podróżowania i będzie naprawdę łatwo i przyjemnie. Musimy jedynie zerknąć na turystyczne wózki dziecięce, to wybór naprawdę jest spory.
I co najistotniejsze te wózki rzeczywiście są przystosowane do tego, żeby przykładowo chodzić niektórymi szlakami przykładowo w górach jak również wybierać się na naprawdę długie trasy z dzieckiem nawet w okolicy, gdzie mieszkamy, na co dzień.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.