Lato
Plaża w Rewalu
Twórca: YEAH!!! design
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rewal - doskonałe wczasy nad morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona ilość wczasowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wczasy nad morzem Bałtyckim. Istnieje parę powodów tej popularności: uroczy styl miasteczka, śliczne plaże, a także wiele atrakcji zarazem kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Karpacz
Twórca: geishaboy500

Ledwo zakończyło się lato - tęsknimy za ciepłem, a tu już powoli trzeba pomyśleć o tym, gdzie mamy ochotę spędzimy Nowy Rok

Lato to wyjątkowy czas, ponieważ jest przyjemnie i jesteśmy w stanie funkcjonować w zwiewnych sukienkach. Lubimy również to, że możemy siedzieć w parkach i robić z przyjaciółmi grilla do późnych godzin nocnych.
Pieniny
Twórca: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zjeść na Węgrzech?

 Węgry to jeden z chętniej wybieranych przez Polaków europejskich kierunków na wakacje. Praktycznie zawsze ładna pogoda, baseny z wodą termalną, przepiękne jezioro BaLaton, dużo niedrogiego i dobrej jakości wina, a także pyszne jedzenie - to wszystko tylko przemawia na korzyść Węgier.
Wakacje w górach
Twórca: Dima Viunnyk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje może zaoferować nasz kraj dla turystów, krótki przegląd bazy kwater.

Polska może bardzo dużo zaoferować odwiedzającym, po pierwsze przez swoje położenie pomiędzy górami a morzem. Przez to w odległości raptem kilku godzin jazdy dostępne będzie w zasadzie wszystko, i na zimę i na lato. Latem najbardziej popularnymi miejscami spędzania wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem oraz na Mazurach.
zachód słońca nad morzem
Twórca: James Willamor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje ze snów na każdą porę roku

Coraz więcej osób, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji,
wybiera specyficzne rejony odpoczynku. Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe miejsca, albo też zaufać regionom znanym ,a także cenionym przez turystów. W Internecie da się odnaleźć wiele tego rodzaju ciekawych propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.