Lato
Wakacje w górach
Twórca: Dima Viunnyk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje może zaoferować nasz kraj dla turystów, krótki przegląd bazy kwater.

Polska może bardzo dużo zaproponować turystom, po pierwsze przez swoje położenie między morzem a górami. Dzięki temu w odległości raptem kilkuset kilometrów jest dostępne praktycznie wszystko, i na lato i na zimę. Latem najpopularniejszymi miejscami spędzania wolnego czasu są głównie miasta nad Bałtykiem i nad jeziorami.
zachód słońca nad morzem
Twórca: James Willamor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje ze snów na każdą porę roku

Coraz więcej osób, pragnących zasmakować nowych atrakcji, wyszukuje specyficzne rejony odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z konkretnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe miejsca, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez ludzi. W sieci da się odnaleźć sporo takich interesujących ofert.
Plaża w Rewalu
Twórca: YEAH!!! design
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rewal - doskonałe wczasy nad morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona ilość wczasowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wczasy nad morzem Bałtyckim. Istnieje parę powodów tej popularności: uroczy styl miasteczka, śliczne plaże, a także wiele atrakcji zarazem kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Karpacz
Twórca: geishaboy500

Ledwo zakończyło się lato - tęsknimy za ciepłem, a tu już powoli trzeba pomyśleć o tym, gdzie mamy ochotę spędzimy Nowy Rok

Lato to wyjątkowy czas, ponieważ jest przyjemnie i jesteśmy w stanie funkcjonować w zwiewnych sukienkach. Lubimy również to, że możemy siedzieć w parkach i robić z przyjaciółmi grilla do późnych godzin nocnych.
Pieniny
Twórca: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zjeść na Węgrzech?

 Węgry to jeden z chętniej wybieranych przez Polaków europejskich kierunków na wakacje. Praktycznie zawsze ładna pogoda, baseny z wodą termalną, przepiękne jezioro BaLaton, dużo niedrogiego i dobrej jakości wina, a także pyszne jedzenie - to wszystko tylko przemawia na korzyść Węgier.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.