Morze
na plaży
Twórca: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobre miejsce na wypoczynek

Każdy Polak doskonale wie, że Polska jest pełna niesamowitych okoliczności przyrody. Gdzie byśmy się nie ruszyli jest cudnie. Tak, więc nikt nie jest zdziwiony, że są świetne pensjonaty Władysławo, bo jak wiadomo ta miejscowość nadmorska, jak wszystkie inne próbuje ściągnąć do siebie turystów.
wybrzeże
Twórca: Jeff Djevdet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspaniałe wakacje w Polsce na wybrzeżu - sprawdź, gdzie warto pojechać

Polski morze wszelkiego roku przyciąga mnóstwo urlopowiczów. Wczasy nad naszym ładnym, polskim morzem z pewnością mogą być nadzwyczaj udane, albowiem nadmorskie miejscowości mają sporo do zaoferowania. Po pierwsze zdołamy cieszyć się śliczną, słoneczną pogodą w toku wygrzewania się na piaszczystych plażach. Morskie kąpiele z pewnością również będą dla nas świetną atrakcją. Nadmorskie miejscowości proponują turystom doskonałe atrakcje, takie jak na przykład koncerty muzyczne, kabaretowe i inne. Po wizycie na plaży zdołamy więc uczestniczyć w różnorodnych innych rzeczach, jakie dzieją się nad morzem, i także poznawać nowe miejsca, podziwiać zachwycające zabytki bądź zdobywać ciekawe pamiątki.
Łódź rybacka, Ustronie Morskie
Twórca: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie - kurort na rewelacyjne wczasy

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone trzynaście kilometrów na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest wyjątkowo malowniczo – jego zabudowa ciągnie się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który pochyło opada ku piaszczystej i rozległej plaży. W przeszłości przeciętna osada rybacka w czasach teraźniejszych jest kurortem, do którego żeby spędzić wczasy nad morzem przyjeżdża kilka tysięcy urlopowiczów.
morze
Twórca: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje na popularnych Karaibach czyli co interesującego proponuje Dominikana turystom ją odwiedzającym.

Rejon Karaibów jest niezwykle popularnym miejscem wyjazdów wakacyjnych pośród turystów na całym świecie. Zresztą nie ma się czemu dziwić, skoro przez praktycznie cały czas są tam odpowiednie temperatury, świeci słońce a z wody wręcz się nie chce wychodzić. No i pamiętać też trzeba o fantastycznej przyrodzie, i to i w morzu, i na lądzie, wyspy porośnięte są prawdziwymi lasami deszczowymi, a pod wodą jest równie barwny i kolorowy świat raf koralowych.
Twórca: maohamed.shaaz

Jak zorganizować dzieciom lato w mieście?

Upragnione wolne dni wreszcie nadeszły. Nasze pociechy wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. Przecież pracowały jak najlepiej okrągły rok. Dzielnie odrabiały zadania domowe, pisały klasówki, walczyły o najwyższe noty. Czasami również pomagały nam w gospodarstwie domowym. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
Wakacje all inclusive
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Niezwykłe wakacje organizowane przez wrocławskie biura podróży

O własnych wakacjach należy obecnie pomyśleć ze sporym wyprzedzeniem żeby to robić dobrze będzie odrobinę rozejrzeć się w możliwych propozycjach takiego typu. Odpowiednia ,a także doskonała firma turystyczna może oferować wielość ofert, z jakich każdy będzie w stanie wybierać coś ciekawego właśnie dla siebie.
Grecja wakacje
Twórca: Les Chatfield
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Grecja na sportowo

Pobyt w Grecji wiąże się głównie ze słoneczkiem, białym piaskiem oraz morzem. Warto jednakże pamiętać, że są tutaj także przepiękne góry oraz czarująca obfitością przyroda, a przez to idealne warunki, żeby zażyć trochę ruchu. Na pewno wyjdzie nam to na dobre. W grę wchodzą górskie ekskursje, ale także żeglowanie.
szczyty w Bieszczadach
Twórca: Andrzej Wójtowicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie miejsce warto pojechać na wakacje? Trudny wybór między wakacjami nad morzem, a wypoczynkiem w górach.

Planując wakacje warto zdecydować się na wypoczynek w Polsce, gdyż wciąż mało osób jest w stanie wymienić wszystkie zalety naszego kraju. Piękne krajobrazy oraz różnorodne zabytki pozwalają na aktywny wypoczynek, podczas którego mamy możliwość, aby dowiedzieć się różnych istotnych informacji na temat naszej historii oraz kultury.
Morze, Jastrzębia Góra
Twórca: HoaX_pl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jastrzębia Góra - chętnie wybierany cel podróży na wypoczynek 2014

Jastrzębia Góra jest częścią miasta Władysławo, znajdującego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fascynujący klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech metrów nad poziomem morza U jego podnóża znajduje się niezwykle urozmaicona plaża - od wschodu kamienna i piaszczysta od zachodu.
Karpacz
Twórca: geishaboy500

Ledwo zakończyło się lato - tęsknimy za ciepłem, a tu już powoli trzeba pomyśleć o tym, gdzie mamy ochotę spędzimy Nowy Rok

Lato to cudowny sezon, gdyż jest gorąco i możemy funkcjonować w zwiewnych sukienkach. Kochamy także to, że można siedzieć w parkach i urządzać ze znajomymi grilla do późnych godzin nocnych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.