Wakacje
morze
Twórca: planetka
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

W jakich miejscach opłaca się w Polsce zaplanować wypoczynek?

Nie da się zanegować zjawiska, że w szerokim zakresie rozumiany wypoczynek stanowi niezmiernie istotny detal naszej codzienności. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie efektywnie zapomnieć o wszelkich problemach powiązanych z naszym życiem służbowym, jak i prywatnym, na czym w najwyższym stopniu nam zależy. Badania jednoznacznie ukazują nam, że osoby, które nie odpoczywają w odpowiedniej ilości mogą w wielu wypadkach borykać się z licznymi kłopotami z psychiką, czego za wszelaką cenę potrzebowalibyśmy uniknąć.
domek letniskowy
Zainspirowane przez: pixabay.com

Co najlepiej poznać na Kaszubach? Jakiego rodzaju atrakcje tam można oczekiwać? Co najlepiej wiedzieć?

Kaszuby to dosyć specyficzny region, ponieważ od wielu wieków nie istnieje tu jedna stolica. Istnieje aż siedmiu kandydatów do takiego miana. Wszystkie z nich prześcigają się w zasługach dla społeczności kaszubskiej
Egipt
Twórca: Egypt Excursions Online
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukasz pomysłu na drugi urlop?

Czasami zdarza się, iż urocza perspektywa wakacji pojawia się w niezwykłym, bo jesiennym momencie. A pogoda? - zastanawiamy się wówczas. Jednak gdy przeanalizujemy całą sytuację, dojdziemy do wniosku, że ta najbardziej melancholijna pora roku jest wprost wymarzona na wakacje. Co więcej, wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – z chwilą kiedy przeminą letnie upały, zaczynają pakować walizki.
plaża w Kołobrzegu
Twórca: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wybierasz się na egzotyczne wczasy? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Zobaczcie, gdzie warto pojechać

Polacy coraz entuzjastyczniej planują wakacje poza wakacyjnym sezonem. Okazuje się również, że wzrasta zaciekawienie egzotyczną turystyką.


Wybierasz się na egzotyczne wczasy? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Zobaczcie, gdzie warto pojechać

W tym sezonie najpopularniejsze państwa to Kuba, państwo środka, Emiraty Arabskie oraz Tajlandia - wybiera je w przybliżeniu 58% wyruszających na egzotyczne wczasy.
piramidy egispkie
Twórca: ohhenry415
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto wybrać się na wakacje albo wczasy do Egiptu?

Egipt, czyli Arabska Republika Egiptu to państwo znajdujące się w północno-wschodniej Afryce. Turystyka jest współcześnie jednym z największych źródeł zysku w Egipcie, gdyż jest ona niezmiernie dobrze rozwinięta. Turyści niesłychanie ochoczo odwiedzają egipt, albowiem niewątpliwie ma on wiele ciekawych miejsc do zaoferowania, nie mówiąc o licznych zabytkach a także o wielu luksusowych kompleksach wypoczynkowych przeznaczonych dla podróżników.
koń

Wyborne wczasy w siodle - sportowe obozy jeździeckie dla najmłodszych i młodzieży

Jazda konna z pewnością zdoła być ogromnie pasjonującym i niezmiernie fascynującym hobby, nic więc dziwnego, że rodzice ochoczo zapisują swoje pociechy na kursy jazdy konnej. Mnóstwo młodych ludzi z dużym zapałem uczy się jeździć konno, albowiem jest to faktycznie wyśmienita rzecz, tym bardziej, że konie potrafią być niesłychanie kochanymi i przychylnymi zwierzętami.
kemping
Twórca: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ubóstwiasz samotne wyjazdy, a może rodzinne wypady? Uwielbiasz góry, czy mocniej ciągnie cię nad morze? To nie ma znaczenia. Najważniejsze – być przygotowanym!

Gdzie wyjechać na urlop? W Rzeczypospolitej Polskiej mamy doskonałe warunki – zarówno atmosferyczne (4 pory roku gwarantują i ciepłe promienie słońca, i śnieg, i powiewy wiatru), jak i terenowe (ukształtowanie terenu zapewnia i góry, i Bałtyk, i doliny nizinne). A to powiązane jest z mnóstwem możliwości – można ruszyć popływać łódką, pojechać w góry, poczuć lenistwo na bałtyckiej plaży. Spora grupa Polaków nadal to ceni i woli spędzać urlop w kraju, aniżeli wyjeżdżać poza granice.
Wakacje pod namiotem
Twórca: summonedbyfells
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukiwane urlopy

Ciekawe wakacje można spędzić nie mając sporej gotówki, wystarczy nieco fantazji. Jest okazja nabyć bilet lotniczy za złotówkę. Wymaga to trochę zachodu, ale warto otrzymać taki bilet. Odrębnym, interesującym rodzajem podróżowania jest zapomniany stop. Owym rozwiązaniem można dojechać praktycznie wszędzie, przy sposobności zapoznać ciekawych ludzi. Są serwisy internetowe, gdzie kierowcy zgłaszają wolne miejsca w swoich autach. Jest to dużo tańszy rodzaj jeżdżenia, bo dzielimy się z kierowcą i pasażerami wartością paliwa.
port w Szczecinie
Twórca: a.fiedler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyjeżdżając do Szczecina na dłuższy urlop nie będziemy mieli problemów z wynajmem miejsc hotelowych

Polska to wspaniały kraj i przekonują się o tym każdego roku rzesze turystów odwiedzających różne jej zakątki. Szczególnie godne zainteresowania jest rodzime morze, które cechuje urozmaicona linia brzegowa, nad wybrzeżem zaś tętnią życiem urokliwe miasta takie jak Gdańsk czy Szczecin. Ten ostatni to najszybciej rozwijający się ośrodek gospodarczy i kulturowy regionu. Dlaczego jeszcze warto tu przyjechać?
zakopane
Twórca: Oliver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Zakopane zaczęło się cieszyć tak wielkim zainteresowaniem pośród wczasowiczów, noclegowa oferta tego miasta.

Nie ma chyba bardziej znanego miejsca na mapie turystycznej Polski, jak Zakopane. Ta ciesząca się ogromną popularnością miejscowość ma odwiedzających praktycznie przez cały rok, a w popularnych okresach może tam być naprawdę ciasno. Wiele osób może się dziwić, po co jechać kilka godzin w czasie dojazdu, mieć problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania i na koniec walczyć z tłumem na Krupówkach, skoro jest tyle innych przepięknych miejsc.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.