Góry
gospodarka
Twórca: Péter Molnár
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wypoczywać w górach?

Wiesz, dlaczego powinniśmy wybrać się na urlop w góry? Gdy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. ustrój produkuje więcej krwinek czerwonych, poszerzone naczynia krwionośne przyspieszają transport tlenu jak też składników odżywczych, polepsza się humor a także forma.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Nasz kraj na weekend? - jest tak wiele miejsc do odwiedzenia, nie musimy planować wyjazdu za granicę

Polska to kraj pełen ciekawych miejsc turystycznych. Pięknych miejsc i interesujących zabytków tu nie brakuje, a wspaniałe trasy turystyczne pozwalają każdemu amatorowi podróżowania przeżyć tu ciekawą przygodę.
hotel w górach
Twórca: Jennifer C.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotel w górach z basenem – doskonałe miejsce na odpoczynek i wytchnienie po aktywnie spędzonym dniu w górach.

Podróże na wakacje czy również weekend zawsze przynoszą jednostkom sporo radości. Jest to okres, na który czeka każdy obywatel i do którego wylicza dni. Podróże wypoczynkowe dzielą się przede wszystkim na wyjazdy w góry lub nad morze. Chociaż obecnie obywatele coraz częściej typują góry na swój odpoczynek.
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Twórca: Karol K
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Żyjemy w niebywale uroczym państwie i to powinno cieszyć. Doskonałe położenie pośrodku Europy, morze na północy, na południu góry, bardzo dużo terenów nizinnych i tak samo wiele z pejzażem górek . To wszystko sprawia, iż odważnie jesteśmy w stanie rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
sanatorium nad morzem
Twórca: FreeMind PR
Zainspirowane przez: FreeMind PR

Praca pracą, ale kiedy nadchodzi parę dni wolnego, każdy z nas ma prawo do wypoczynku. Po nerwowych bardzo często chwilach w pracy dobrze jest zrobić sobie krótki wyjazd relaksacyjny.

Zarówno życie jak i praca zawodowa nie są wolne od chwil stresujących. Dokładając do tego brak snu i stały pośpiech w dużym stopniu obarczamy własny organizm, a on jak nikt inny też niezwykle potrzebuje odpocząć .
góry
Twórca: 白士 李
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wycieczki górskie – atrakcyjne, ale i groźne zainteresowanie

Wiele osób żywi ogromną pasję do gór. Co prawda, wycieczki górskie mogą być bezpieczne, kiedy poruszamy się po właściwie oznakowanych szlakach, aczkolwiek nie brakuje również śmiałków, którzy zamierzają zdobywać strome szczyty nawet pomimo ostrzeżeń ze strony ratowników górskich. Wiele osób traktuje górskie wycieczki, jako doskonałą rozrywkę, zwłaszcza w lecie. Czym jednak różni się wyposażenie turysty górskiego w lecie od tego, jakie jest potrzebne na zimową wycieczkę?
Twórca: JuanJaén

Asortyment podróżnika nie wyłącznie dla fanów mocnych przygód

Gdy wybieramy się w góry doskonale wiemy, że musimy się właściwie przygotować. Nie jest łatwo ogarnąć wszystkie rzeczy. Z tego powodu musimy zapisać na kartce rzeczy, które należy zabrać. Jeśli będziemy spali w hotelu, to zawsze możemy zabrać dużą walizkę, ale nie można zapomnieć o plecaku, który będziemy musieli wziąć ze sobą, kiedy będziemy wyruszać na szlak. Najlepszym rozwiązaniem okażą się plecaki the north face.
Chiny
Twórca: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego czasami należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Gdy zbliża się okres na coroczne wyjazdy nad morze albo w Tatry, niektórzy obywatele poszukują różnych miejsc, do jakich mogliby się udać. Niektórzy obywatele byli już na Majorce lub w Tunezji.
noclegi pieniny
Twórca: merec0
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Najlepsze miejsce na wypoczynek

Wiele ludzi marzy o tym żeby gdzieś odpocząć i do głowy przychodzą im faktycznie różne miejsca. Warto jednak zanim zaczniemy szukać czegoś poza naszym krajem sprawdzić, co jest tu pod ręką.
malowidło - wakacje
Twórca: Harco Rutgers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto pojechać w góry

Aktualnie ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób dba na co dzień. Tego rodzaju swoista moda ma wpływ na wzrost popularności wszelkiego rodzaju sportów oraz na przykład turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający między innymi na pieszych wędrówkach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.