Góry
hotel w górach
Twórca: Jennifer C.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotel w górach z basenem – doskonałe miejsce na odpoczynek i wytchnienie po aktywnie spędzonym dniu w górach.

Wyjazdy na wakacje czy też weekend zawsze dają jednostkom dużo szczęścia. Jest to okres, na który oczekuje każdy człowiek i do którego odlicza dni. Wyjazdy wczasowe dzielą się przede wszystkim na wyjazdy w góry lub nad morze. Chociaż aktualnie ludzie coraz częściej typują góry na swój wypoczynek.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Nasz kraj na weekend? - jest tak wiele miejsc do odwiedzenia, nie musimy planować wyjazdu za granicę

Nasz kraj to kraj pełen wyjątkowych miejsc turystycznych. Pięknych miejsc i cennych zabytków tu nie brakuje, a wspaniałe trasy turystyczne umożliwiają każdemu miłośnikowi wypraw znaleźć tu wspaniałą przygodę.
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Twórca: Karol K
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Żyjemy w niezwykle pięknym kraju i to powinno radować. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, bardzo dużo terenów nizinnych i tak samo dużo z pejzażem pagórków . To wszystko powoduje, że śmiało możemy współzawodniczyć oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi miejscowościami .
Chiny
Twórca: Mark Harkin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego czasami należałoby wybrać się na eskapadę na trasie Kuba z Niemiec?

Kiedy nadchodzi czas na coroczne wyjazdy nad morze lub w Tatry, niektórzy ludzie poszukują różnych krajów, do których mogliby pojechać. Niektórzy ludzie byli już na Majorce czy też w Tunezji.
noclegi pieniny
Twórca: merec0
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Najlepsze miejsce na wypoczynek

Wiele osób marzy o tym by gdzieś odpocząć i do głowy przychodzą im naprawdę różne miejsca. Dobrze jednak nim będziemy szukać czegoś poza naszym krajem sprawdzić, co jest tu pod ręką.
Piękno gór
Zainspirowane przez: bestoutdoorphotos.com

W jaki sposób przygotować się na urlop w górach

Zamyślasz spędzić wczasy w górach? To bardzo dobry pomysł, ale do takiej ekspedycji trzeba się dokładnie przygotować. Niezmiernie istotna jest twoja forma, a także ekwipunek, który zamierzasz ze sobą zabrać. Od zawartości plecaka zależy nie tylko twój komfort, lecz też bezpieczeństwo w czasie górskiej wycieczki. Jakie wyposażenie wziąć z sobą w góry, dowiesz się z tego artykułu.
sanatorium nad morzem
Twórca: FreeMind PR
Zainspirowane przez: FreeMind PR

Praca pracą, ale kiedy nadchodzi parę dni wolnego, każdy z nas ma prawo do wypoczynku. Po nerwowych bardzo często chwilach w pracy dobrze jest zrobić sobie krótki wyjazd relaksacyjny.

Zarówno życie jak i praca zawodowa nie są wolne od chwil stresujących. Dodając do tego niewystarczającą ilość snu i stały pośpiech bardzo obciążamy swój organizm, a on jak nikt inny też bardzo potrzebuje odpocząć .
malowidło - wakacje
Twórca: Harco Rutgers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto pojechać w góry

W obecnych czasach ludzie przykładają bardzo wiele uwagi do zdrowego trybu życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności wszelkiego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
Wakacje all inclusive
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Niezwykłe wakacje organizowane przez wrocławskie biura podróży

O swoich wakacjach dobrze obecnie pomyśleć ze ogromnym wyprzedzeniem aby to uczynić najpewniej będzie odrobinkę rozejrzeć się w potencjalnych propozycjach takiego typu. Właściwa oraz ważna firma turystyczna może zaoferować wielość ofert, z jakich każdy będzie w stanie wybrać coś ciekawego właśnie dla siebie.
Twórca: JuanJaén

Asortyment podróżnika nie wyłącznie dla fanów mocnych przygód

Gdy wyjeżdżamy w góry dobrze wiemy, że musimy się dobrze przygotować. Nie jest łatwo zapanować nad całym majdanem rzeczy. Dlatego musimy zrobić sobie listę rzeczy, które chcielibyśmy zabrać. Jeśli będziemy spali w hotelu, to zawsze możemy wziąć dużą walizkę, ale nie można zapomnieć o plecaku, który będziemy brać ze sobą, gdy będziemy ruszać w góry. Najlepszym rozwiązaniem okażą się plecaki the north face.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.